autokar: 
odjazd z..: 
przyjazd do..: 
ilość osób: 
imię i nazwisko: 
email: 
telefon: 
adres: 
termin wyjazdu: 
termin przyjazdu: 
promocje o firmie oferta autokary cennik kontakt     Założycielem firmy „Tatra Bus” jest Andrzej Król, który w 1993 roku rozpoczął swą działalność gospodarczą polegającą na krajowym transporcie drogowym osób. W latach 1993-1999 firma zajmowała się głównie przewozem osób mikrobusami do 9 miejsc.

     W 1999 r. Powstaje Spółka Cywilna Andrzej Król i Andrzej Król (Ojciec i Syn) i w tym też roku firma „Tatra Bus” uzyskuje licencję na wykonywanie międzynarodowego zarobkowego przewozu osób autokarem lub autobusem, a w  2005 r.  kolejną licencję na wykonywanie międzynarodowego transportu drogowego osób – pojazdami innymi niż autobus i autokar. Od 1999 roku posiadamy samochody osobowe, mikrobusy i autokary od 6-59 miejsc pasażerskich.
   W  kwietniu 2013 r. nastąpiła zmiana formy prawnej firmy z S.C. na działalność jednosobową - Tatra Bus Przewóz Osób Andrzej Król. W lipcu 2013r. firma uzyskuje kolejną licencje na regularny przewóz osób na trasie Zakopane - Kołobrzeg.

     Naszej firmie na przestrzeni tych lat zaufało już wiele osób, instytucji oraz firm ze względu na rzetelną i profesjonalną obsługę, jesteśmy dumni z powiększającego się grona naszych usługobiorców i zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby utrzymać i zwiększyć obecny prestiż firmy „Tatra Bus”.


e-mail: